Krátký příběh jejich dne – Verča & Honza

Verča s Honzou museli svůj svatební termín kvůli vládním opatřením z června přeložit na srpen, kdy vše naštěstí proběhlo již hladce. Krátký a vydatný déšť přinesl snad jen kapky novomanželského štěstí. Díky vám, že jsem mohl být v tento den s vámi a buďte spolu stále šťastní :)

Continue reading

Krátký příběh jejich dne – Pája & Fanda

Letošní rok je vzhledem k tomu všemu, co se děje, takový zvláštní. Přes to všechno jsem rád, že se najdou i pozitivní chvíle, jako jsou oslavy lásky v podobě svateb. Svět je zase o něco veselejší a bezstarostnější. I takový láskyplný den prožili Pája s Fandou. Buďte spolu stále šťastní :)

Continue reading

Krátký příběh jejich dne – Miri & Jarek

Vždy novomanželům posílám prezentaci jejich dne a tak nějak „tiše doufám“, že všechny ty hezké chvilky a emoce tak díky tomu prožijí znovu. O to větší mám pak radost, když se mi to opravdu podaří jako v tomto případě. Děkuji vám, že jsem mohl být v tento den s vámi a buďte spolu moc šťastní.

Continue reading

Krátký příběh jejich dne – Aneta & Martin

V den svatby Anet a Martina panovalo již takové zářijové podzimní počasí s vydatným deštěm a z venkovního obřadu na hradě Svojanov tak sešlo a přesunul se do rytířského sálu a obřad získal takový lehký punc romantické historie. Naštěstí se pak i počasí trochu umoudřilo a i na focení venku došlo :) Buďte spolu šťastní.

Continue reading

Krátký příběh jejich dne – Áďa & Dan

Mám radost, když se vracíte. Áďa s Danem jsou toho důkazem. Pár let zpátky jsme společně vytvořili párové fotky, o chvíli později už to byl křest jejich malého „uzlíčku štěstí“ a tentokrát šlo o jejich životní ANO, které si řekli v krásném prostředí hradu Svojanov. Buďte spolu šťastní a užívejte spokojeného života. Moc vám děkuji, že jsem mohl být v tento den s vámi.

Continue reading

Krátký příběh jejich dne – Bára & Martin

Bára s Martinem si pro své velké životní ANO vybrali přírodní oltář pod širým nebem. Sama Matka příroda jim tak byla svědkem společného slibu a nejen krásným počasím posvětila jejich sňatek. Buďte spolu šťastní a užívejte spokojeného života. Děkuji vám, že jsem mohl být v tento den s Vámi.

Continue reading

Řecký ráj tyrkysových pláží, který si svého času zamilovala i císařovna Sisi

I takto poeticky by se dal nazvat řecký ostrov Korfu, který leží na dohled od Albánie i Řecka, a kdyby se jednalo o pevninu, tak si ho asi Řekové s Albánci budou muset rozdělit. Korfu je tak druhým největším ostrovem v Jónském moři a „kousek“ pod ním se nacházejí známější dovolenkové destinace, jako je Lefkáda nebo Kefalonia. Protože cestování během letních měsíců znamená zbytečné výdaje navíc a my raději poznáváme místní krajinu, památky a zákoutí ostrova, než abychom sebou flákli na pláž nebo u bazénu, letíme mimo sezonu a to začátkem května. Má to spoustu výhod!

Continue reading